Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Rozpoczęła się kolejna edycja Lekkoatletycznych Czwartków!

 

Po przerwie wakacyjnej wznawiamy rywalizację na bieżniach i skoczniach w Bielsku-Białej. Nasi młodzi zawodnicy rozpoczęli sezon z impetem, zdobywając w minionym tygodniu 25 medali.


W zawodach udział wzięli:

  • Milena Tomasiewicz
  • Hanna Kozioł
  • Małgorzata Płonka
  • Wiktoria Łętocha
  • Maja Bogacz
  • Laura Kozynacka
  • Nikola Sporysz
  • Iga Bardas
  • Wojciech Waluś
  • Martyna Luranc
  • Maja Handzlik
  • Lena Muchewicz
  • Wiktoria Pająk
  • Nina Wróblewska
  • Maciej Zabieglo
  • Mateusz Spiesz
  • Ignacy Marczyński
  • Oliwier Nycz
  • Liwia Serocka
  • Weronika Mydlarz
  • Oliwia Furtak
  • Malwina Szemik
  • Maja Bujarek
  • Kornelia Handzlik
  • Natasza Marek
  • Aleksandra Dworn
  • Emilia Kołodziejczyk
  • Wiktoria Sysak

 

Więcej na stronie https://www.facebook.com/tempo.kety

TEMPO KĘTY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności