Mikołajkowy Turniej Judo za nami!
4 grudnia odbył się turniej judo z okazji mikołajek, organizowany przez Klub Sportowy Judo “Hejnał Kęty”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy KS-u, którzy pod okiem trenerów rywalizowali ze sobą, zgodnie ze sportowymi zasadami fair-play.
Na turnieju pojawił się I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń, reprezentujący kęcki magistrat, który z zaciekawieniem obserwował wydarzenie i dopingował młodych judoków. Nie zabrakło również działaczy sportowych, ale przede wszystkim rodziców, kibicujących swoim pociechom.
Całe przedsięwzięcie odbyło się w pozytywnej, świątecznej atmosferze, a sportowa rywalizacja w duchu dobrej zabawy cechowała cały turniej!
Marcel Ligęza / fot. rodzice

