Koszykarskie emocje ponownie zawitają do Kęt. Przed nami trzecia edycja turnieju „Magic Streetball Kęty”.
Już 27 czerwca na kęckich kortach odbędzie się trzecia edycja koszykarskiego turnieju „Magic Streetball Kęty”.
Doroczny turniej zostanie rozegrany drugiego dnia Dni Kęt jako impreza towarzysząca i, jak co roku, dostarczy uczestnikom oraz kibicom wielu emocji i atrakcji. Oprócz rywalizacji drużynowej zaplanowano m.in. konkurs wsadów, konkurs rzutów za trzy punkty - w różnych kategoriach wiekowych - oraz konkurs Skills Challenge. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty Marcina Śliwy, Marszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki oraz Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Klęczara.
W przerwach pomiędzy meczami organizatorzy przygotowali kolejne atrakcje, w tym pokaz freestyle'u w wykonaniu Pawła „Kida” Kidonia oraz Michała Kapały.
Zapisy trwają do 22 czerwca, a wpisowe wynosi 200 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ czasu na zgłoszenie zostało już niewiele! Do zobaczenia na miejscu!

Marcel Ligęza

