Kolejne medale dla Tempa Kęty
Osiem stopni Celsjusza i trudne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz i chłód, nie są absolutnie żadną przeszkodą dla biegaczy Tempa Kęty! Po raz kolejny nasi sportowcy udowodnili, że są w doskonałej formie: tym razem wywalczyli 10 medali podczas Memoriału Czesławy Mentlewicz, który odbył się w Olkuszu 17 maja!
Zwycięzcy:
- Antoni Spiesz - złoto i srebro;
- Mateusz Spiesz - podwójne srebro;
- Wiktoria Łętocha - złoty medal;
- Milena Tomasiewicz - brązowy medal;
- Kacper Olejarz - złoto;
- Szymon Olejarz - brązowy medal;
- Mikołaj Korczyk - srebro;
- Klaudia Piecuch - złoto.
Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!
M.H., fot. Tempo Kęty

