Dziewczyny z „Dwójki” z historycznym sukcesem!
We wtorek na boisku MOSiR w Oświęcimiu odbyły się powiatowe zawody dziewcząt w piłkę nożną. Młode piłkarki pod wodzą Grzegorza Szulca oraz Tomasza Sysaka wygrały dwa mecze oraz zaliczyły dwa remisy, kończąc zawody z największą liczbą punktów i niepokonane!
W zawodach udział wzięły najlepszy drużyny z naszego powiatu, rozgrywając spotkania na zasadach każdy z każdym.
Zwycięstwo na zawodach powiatowych gwarantuje reprezentantkom gminy Kęty grę w półfinałach wojewódzkich, z których 3 najlepsze drużyny trafią do ścisłego finału. Jest to ogromny sukces kęczanek, które dzięki ogromnym staraniom i zawziętości pokazały przeciwnikom, że niemożliwe nie istnieje.
Zespół SP2 pojechał na zawody w następującym składzie:
- Lena Kasprzycka,
- Liwia Serocka,
- Weronika Mydlarz,
- Marysia Borkowska,
- Julia Legień,
- Maja Harat,
- Oliwia Furtak,
- Natalia Jasek,
- Zosia Karaś,
- Gosia Płonka.
Składamy serdeczne gratulacje dla całej społeczności kęckiej „Dwójki”. Trzymamy kciuki za Was w półfinałach wojewódzkich i wierzymy, że uda Wam się zajść na sam szczyt!
Marcel Ligęza

