Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Siatkarskie walentynki: UMKS Kęczanin Kęty vs. KS Marba Sędziszów Małopolski

 

Od jutra do niedzieli hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach stanowić będzie arenę zmagań siatkarzy, rywalizujących w ramach Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów, o czym pisaliśmy początkiem lutego (artykuł >>> tutaj <<<). UMKS Kęczanin Kęty przypomina, że na tym jednak nie kończą się sportowe emocje, zaplanowane na najbliższe dni!

 

W walentynki – 14 lutego – siatkarki Kęczanina podejmą u siebie zawodniczki KS Marba Sędziszów Małopolski. Start meczu, który rozegrany zostanie w ramach 2 Ligi Kobiet, o godz. 18:00.

 

Zapraszamy na trybuny!

Zdjęcie do Siatkarskie walentynki: UMKS Kęczanin Kęty vs. KS Marba Sędzisz&oacute;w Małopolski

B.K.S.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności