Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Siatkarki wracają na kęcki parkiet 

UMKS Kęczanin serdecznie zaprasza na pierwszy w 2024 roku mecz II ligi siatkówki, w którym zawodniczki z Kęt zagrają z TKS Tomasovia.  Początek spotkania pomiędzy czwartą drużyną rozgrywek (Kęczanin) i drugą (Tomasovia) rozpocznie się w sobotę 20 stycznia o godzinie 17. w hali OSiR w Kętach.   

Mecz z Tomasovią jest drugim rozegranym przez zespół z Kęt w 2024 roku. W pierwszym podopieczne trenera Błasiak wygrały na wyjeździe z Solną Wieliczka 3:2.  

Passę zwycięstw w 2024 roku mają również za sobą nasi II-ligowi siatkarze. UMKS wygrał swoje wyjazdowe spotkania w Tychach z TKS (3:2) i Rogoźniku z Alukoncept Bobrowniki (3:0). W sobotę, zajmujący 5 miejsce w tabeli, Kęczanin ponownie zagra na wyjeździe, mierząc się z wiceliderem rozgrywek - Avią Solar Sędziszów Małopolski. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności