Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Seniorzy na wyjazdowym spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym

 

Wczoraj nasi najaktywniejsi i gotowi do podejmowania wyzwań seniorzy wyjechali do Białki Tatrzańskiej na specjalne spotkanie szkoleniowo-integracyjne, zorganizowane przez Miejską Radę Seniorów.

 

Uczestnicy wydarzenia wysłuchali wielu ciekawych wskazówek, dotyczących budowania partnerstwa a także realizacji różnego typu projektów i przedsięwzięć, kierowanych do seniorów.

Nad prawidłowym przebiegiem szkolenia czuwał zespół prelegentów z UG Kęty – Sekretarz Gminy Kęty Ewelina Jura-Bączek i Dyrektor Wydziału Rozwoju UG Kęty Urszula Baczyńska-Śleziak.

Dzień pełen wrażeń zakończyło spotkanie integracyjne z udziałem szkoleniowców oraz Burmistrza Gminy Kęty Krzysztofa Jana Klęczara.

 

B.K.S.

 

Galeria zdjęć

Seniorzy na wyjazdowym spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym 3 Seniorzy na wyjazdowym spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym 2 Seniorzy na wyjazdowym spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności