Życzenia z okazji Dnia Dziecka
Burmistrz Gminy Kęty
składa najserdeczniejsze życzenia
młodszym i starszym mieszkańcom gminy Kęty z okazji ich Dnia

Jednocześnie 1 czerwca oddano do użytku kącik dziecięcy, znajdujący się w Urzędzie Gminy Kęty (przy pok. nr 13 - Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich). Od teraz wszyscy rodzice i dziadkowie, którzy muszą załatwić sprawy urzędowe, mogą spokojnie zostawić maluchy w kąciku zabaw bez obaw, że będą się nudzić. Serdecznie zapraszamy!
M.H.

