Bielany: Spotkanie mieszkańców sołectwa
Stowarzyszenie Mieszkańców Bielan „Aktywni w każdym wieku” zaprasza mieszkańców sołectwa do udziału w spotkaniu, którego celem jest wymiana pomysłów na wspólne działania oraz diagnoza potrzeb lokalnej społeczności. – Spotkajmy się, by zmieniać naszą okolicę. Każdy głos się liczy! – podkreślają organizatorzy.
Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (15 września) w Szkole Podstawowej w Bielanach o godz. 18:00. Zapisy prowadzone są pod numerem tel. 508 286 345.
– Masz pomysł na lepszą wieś? Przyjdź i podziel się! Wspólnie możemy więcej – zachęcają członkowie stowarzyszenia, dodając, że wydarzeniu towarzyszyć będzie prelekcja połączona z degustacja oraz prezentacja Centrum Usług Społecznych w Kętach.
Spotkanie mieszkańców sołectwa Bielany
15 września 2025 r.
Szkoła Podstawowa w Bielanach
18:00

oprac. B.K.S.

