Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Przedświąteczne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia „Jeden Drugiemu”

 

Kolejny rok z rzędu Miejsce Aktywności Mieszkańców Rynek 13 miało przyjemność gościć członków i sympatyków Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Jeden Drugiemu” podczas ich przedświątecznego spotkania opłatkowego. Wydarzenie odbyło się w auli „Trzynastki” wczoraj popołudniu i po brzegi wypełniła je radość i życzliwość.

 

Wszyscy zgromadzeni wpierw złożyli sobie najlepsze życzenia (niech wszystkie się spełnią!), a następnie zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu. Podczas spotkania, które odbyło się w magicznej, iście rodzinnej atmosferze, nie zabrakło także akcentów muzycznych, czyli pełnego werwy kolędowania.

 

Spotkanie opłatkowe odbyło się dzięki wsparciu finansowemu Zarządu Dzielnicy Stare Miasto.

 

B.K.S. / fot. U.B.Ś.

Galeria zdjęć

Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 23 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 22 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 21 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 20 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 19 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 18 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 17 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 16 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 15 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 14 Przedświąteczne spotkanie opłatkowe stowarzyszenia „Jeden Drugiemu” 12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności