Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Piknik sportowo-rodzinny z „Orłem” Witkowice

 

Miniona sobota i niedziela upłynęły w Witkowicach pod znakiem wielu atrakcji przygotowanych przez miejscowy klub sportowy „Orzeł”.

 

Pierwszy dzień wydarzenia to przede wszystkim kino plenerowe, które w swoim repertuarze miało m.in. film dla dzieci „Dzielna banda i tajemnica zaginionego wuja” oraz komedię fabularną „Czym chata bogata!”. 

Organizatorzy zadbali o bar plenerowy oraz stoiska gastronomiczne, w których zaopatrzyć mógł się każdy gość. 

 

Drugi dzień to przede wszystkim moment kulminacyjny, w postaci II biegu uliczno-przełajowego „Lecimy z Orłem”, w ramach którego każdy chętny mógł spróbować swoich sił na dystansie 5 km. 

 

Wśród innych ciekawych atrakcji mogliśmy zobaczyć rodzinną olimpiadę, w której drużyny złożone z dzieci i rodziców pokonywały kolejno 8 konkurencji. 

Dodatkowo najmłodsi uczestnicy imprezy mogli brać udział w warsztatach, jak i pobawić się na dmuchańcach. 

 

Bogata fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na FB Orła Witkowice:

 

 

oprac. M.L.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności