Milena Węglińska z Victorii Witkowice w kadrze Polski U14!
W czwartek za pośrednictwem mediów społecznościowych Victoria Witkowice ogłosiła fantastyczną nowinę. Zawodniczka witkowiczanek Milena Węglińska, po przejściu konsultacji wojewódzkich i regionalnych, została powołana na Kamp Reprezentacji Polski do lat 14!
Jest to ogromny sukces Victorii i rzecz historyczna dla klubu z Witkowic, który najpierw zdobył Mistrzostwo Województwa w kategorii trójek dziewcząt - notabene z Mileną w składzie - a następnie może pochwalić się powołaniem swojej zawodniczki do kadry.
Historia Mileny to przykład tego, że niemożliwe nie istnieje. Ciężka praca, sumienność i ogromna determinacja pozwalają osiągać szczyt, który może wydawać się nam skrajnie odległy. Gratulacje należą się również rodzicom i trenerom - Magdalenie i Karolowi Węglińskim - którzy trzymają pieczę nad rozwojem młodej siatkarki.
Mileno, Victorio Witkowice - cała gmina jest z Was dumna! Serdeczne gratulacje i już nie możemy doczekać się kolejnych wieści, już ze zgrupowania kadry u14.
Marcel Ligęza
