Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Labrador Wally od października ponownie gości w kęckiej Dwójce!

Uczy, wspiera, motywuje - a wszystko z ogromną przyjemnością w ramach innowacji pedagogicznej "Pies w szkole - jako wspomaganie edukacji i wychowania", realizowanej przez nauczycielkę szkoły i terapeutkę, panią Monikę Kojder.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Wallym w akcji :)

SP nr 2 w Kętach

Galeria zdjęć

391588350_921775822663963_1162151607573974419_n 391604562_921775865997292_5445359956709765414_n 391614115_921776492663896_7442435732158695045_n 391615483_921776039330608_456808576332940938_n 391616646_921775842663961_2676523022916020582_n 391621104_921776292663916_3704262499846326667_n 391718118_921775909330621_4049622960504679704_n 391719753_921775932663952_4000490273458615419_n 391736868_921775982663947_804375717944911491_n 392872559_927310475443831_5057748233129538658_n 392874636_927311185443760_3707840410451407924_n 392887674_927310485443830_9000269207247759945_n 392939229_927311128777099_3757909547355408232_n 392939442_927310945443784_335032401337870700_n 392946123_927310898777122_5136496704767645626_n 393305977_927310455443833_8114531011047826301_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności