Konkurs plastyczny na plakat promujący bibliotekę i czytelnictwo
Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach oraz Biblioteka Szkolna I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach zapraszają uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu promującego bibliotekę i czytelnictwo przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych. Termin składania prac to 30 kwietnia 2025 r.
Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania biblioteką, mobilizowanie uczniów do czytania, twórcze i aktywne spędzanie wolnego czasu oraz popularyzowanie działań plastycznych. Dla zwycięzców zabawy przewidziano okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Więcej szczegółów na plakatach w regulaminie konkursu i pod numerami tel. (33) 845-31-02 lub (33) 854-28-66.

oprac. B.K.S. / graf. GBP

