Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Kęty (zabudowa wielolokalowa): Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, chemikaliów i wielkogabarytów

Urząd Gminy Kęty informuje, że  21 lipca 2022 r. w Kętach odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i  elektronicznego, chemikaliów (w szczególności farb, lakierów, środków ochrony roślin w puszkach lub opakowaniach, zabezpieczonych w workach) oraz odpadów wielkogabarytowych.

W trakcie zbiórki od mieszkańców zostaną odebrane wszystkie zbędne urządzenia, takie jak lodówki, zamrażarki, kuchenki, telewizory, radia, monitory, inne małe i duże AGD, RTV, a także stare meble.

Zużyty sprzęt, chemikalia oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić do godz. 7:00 w pobliżu miejsc przeznaczonych do składowania odpadów komunalnych, w sposób zapewniający firmie odbierającej swobodny dostęp do nich.

 

Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności