Kęty Podlesie: Zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych
Urząd Gminy Kęty informuje, że w związku ze Świętami Wielkanocnymi zmianie ulegnie harmonogram odbioru odpadów komunalnych:
- odpady komunalne zmieszane, bioodpady i odpady zielone przewidziane do odbioru 21 kwietnia 2025 r. (poniedziałek) z terenu Kęt Podlesia zostaną odebrane 17 kwietnia 2025 r. (czwartek).
Zmianie ulegną również godziny funkcjonowania Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie gminy Kęty:
- 18 kwietnia 2025 r. (Wielki Piątek) – czynne do godz. 12.00;
- 19 kwietnia 2025 r. (Wielka Sobota) – nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy!
Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości

