Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Kęcki Ogród Społeczny zaprasza na śniadanie w ogrodzie

A gdyby niedzielne śniadanie zjeść w ogrodzie? Siedzieć na trawie i popijać kawę, przegryzać rogalika i patrzeć na łąkę? Gadać ze znajomymi i słyszeć w tle śmiech dzieci?

Tak właśnie może wyglądać Twoje niedzielne przedpołudnie już 28 czerwca.

Przygotujemy jajecznicę przyprawioną ziołami z ogrodu, schrupiemy ogrodową sałatę, upieczemy bułki na ogniu. Będą też płatki, kanapki, coś na słodko oraz kawa i herbata. Jeśli ktoś ma ochotę przynieść coś od siebie do wspólnego stołu, zapraszamy.

To będzie kolejne spokojne, sąsiedzkie spotkanie. Dla dorosłych relaks na kocach, pogaduchy, spacery pomiędzy grządkami. Dla dzieci swobodna zabawa (bieganie między grządkami) kolorowanki, malowanie kamieni.

Prosimy o zapisanie się przez formularz, abyśmy wiedziały ile czego kupić: https://forms.gle/eL52huwezkwncrdy7 

Do zobaczenia w ogrodzie!

Kęcki Ogród Społeczny zaprasza do udziału w projekcie


Program grantowy Małopolska Lokalnie jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, a także ze środków Fundacji Zróbmy Sobie Kraków oraz Powiatów: Oświęcimskiego, Myślenickiego, Wielickiego, Gminy Kęty i Gminy Chrzanów. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie oraz Alexander Mann Solutions Poland.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności