Kęcka Dwójka pożegnała ósmoklasistów
26 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które było momentem pożegnania tegorocznych ósmoklasistów. Uczniowie po latach nauki i wspólnie spędzonych chwil, pożegnali swoją szkołę i nauczycieli.
Uroczystość pożegnania absolwentów rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego i przekazania sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Maria Koperska, która podsumowała osiągnięcia uczniów i podziękowała nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.
Wydarzenie upłynęło pod znakiem rozdania świadectw z wyróżnieniem, dyplomów, nagród za osiągnięcia naukowe, działalność charytatywną i osiągnięcia w różnych dziedzinach sportu. Nie zabrakło również wielu emocji - radości z nadchodzących wakacji, ale również nostalgii i refleksji nad zakończeniem tak ważnego etapu życia.
Przed uczniami stoi teraz trudny wybór szkoły ponadpodstawowej. Pozostaje nam tylko życzyć powodzenia!
tekst i fot. Marcel Ligęza

