Remonty dróg gminnych w toku
Trwają prace związane z modernizacją dróg gminnych. Na obecną chwilę kompleksowo remontowane są dwie drogi w Bulowicach: ul. Bielska (dojazd do szkoły podstawowej) oraz ul. Świętego Wojciecha. W dalszej kolejności roboty przeniosą się na ul. Modrzewiową.
Ponadto – w ramach zawartej umowy – modernizacji jeszcze w tym roku doczekają się:
- cała ul. Żeromskiego w Nowej Wsi,
- końcowy odcinek ul. Lipowej w Malcu,
- 450-metrowy odcinek ul. Czajki,
- ponad 300-metrowy odcinek ul. Legionów w Kętach.
W związku z trwającymi pracami, na drogach mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.
Wykonawcą remontów jest firma DROG-BUD ze Spytkowic, z którą podpisano umowę opiewającą na kwotę 1,68 mln. zł.
Roboty potrwają maksymalnie do końca września.
Wydział IG

