Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Prace remontowe na orliku trwają - tymczasowe zamknięcie obiektu do 5 listopada

Prace na kęckim Orliku na ul. Sobieskiego 36 w Kętach idą pełną parą - firma TOP SPORT już zerwała uszkodzoną nawierzchnię i przygotowała podłoże. Właśnie została położona pierwsza i druga warstwa. W związku z tym prosimy o uwagę oraz o nie wbieganie na świeżo nałożoną nawierzchnię. 

 

Jednocześnie, w związku z aktualnie prowadzoną renowacją, informujemy o tymczasowym zamknięciu obiektu do 5 listopada.

 

M.H, fot. IS

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności