Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Inauguracja Igrzysk Dzieci w Badmintonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach

14 marca  w sali Szkoły Podstawowej  nr 2 w Kętach  odbyły  się Igrzyska Dzieci w Drużynowym Badmintonie. Były to zawody na etapie powiatowym, które w tej grupie wiekowej zostały zorganizowane w naszym powiecie po raz pierwszy.

Do zawodów zgłosiły się SP 2, 4 i 9  z Oświęcimia oraz SP 2 Kęty. Drużyna dziewcząt w składzie: Sara Sałata, Nikola Matyszkowicz i Alicja Sadlik zajęły w zawodach III miejsce. Są to uczennice klasy 6 c.

W kategorii chłopców po emocjonujących pojedynkach II miejsce wywalczyli: Wojciech Ławeczka (6 c) i Michał Płonka (5 a). 

Zawodnicy za miejsca I-III zostali nagrodzeni medalami.

Mamy nadzieję, ze impreza ta na stałe zostanie wpisana do kalendarza powiatowej rywalizacji i w przyszłości więcej szkół zgłosi się do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu.

SP nr 2 w Kętach

Bad_powiat 

Galeria zdjęć

bad powiat2 bad powiat8 badpowiat7 badpowiat12 badpowiat13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności