Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Hej kolęda, kolęda!

W Święto Trzech Króli mieszkańcy Kęt od kilku lat spotykają się w sercu miasta, by wspólnie wyśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy i radosne pastorałki. Tym razem, z uwagi na niekorzystną pogodę, wyjątkowo kolędowanie odbyło się po sąsiedzku w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13.

Śpiewaniu przewodzili znamienici kolędnicy: Bractwo św. Jana Kantego, Harcerze z Hufca ZHP w Kętach, licznie przybyli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Kęty oraz Marcin Joneczko. Nie mogło również zabraknąć pysznej strażackiej grochówki przygotowanej przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach Podlesiu. W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele kęckiego samorządu. Wiceburmistrzowie Marcin Śliwa oraz Rafał Ficoń, korzystając z okazji, złożyli wszystkim mieszkańcom noworoczne życzenia.

Dziękujemy wszystkim kolędnikom i do zobaczenia za rok!

 

fot. Wydział Rozwoju / Bractwo św. Jana Kantego

Galeria zdjęć

_DSC2772 _DSC2773 _DSC2776 _DSC2779 _DSC2781 _DSC2784 _DSC2787 _DSC2788 b1 _DSC2791 _DSC2794 _DSC2798 b2 _DSC2801 _DSC2782 _DSC2785
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności