Gminne Igrzyska Szkół Podstawowych w koszykówkę dla klas 4-6!
Dzisiaj w hali sportowej OSiR w Kętach odbyły się Gminne Igrzyska w koszykówkę dla klas szkół podstawowych 4-6. Tak jak miało to miejsce w zeszłotygodniowych igrzyskach (dla klas 7-8) wszystkie szkoły wystawiły po dwa składy - damki i męski.
Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa, który rozdawał medale dla najwyżej uplasowanych zespołów.
Klasyfikacja prezentowała się następująco:
Chłopcy:
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kętach,
- Szkoła Podstawowa w Malcu,
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach.
Dziewczęta:
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach,
- Szkoła Podstawowa w Malcu,
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach.
Była to fascynująca rywalizacja, która przyniosła uczestnikom wiele chwil szczęścia.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kętach oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach dzięki zwycięstwu zagwarantowały sobie udział w zawodach powiatowych.
Marcel Ligęza

