Finałowy „Czwartek Lekkoatletyczny”
W czwartek, 25 maja, na stadionie w Wapienicy odbył się finał miejski „Czwartków lekkoatletycznych”. Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi lekkoatleci Bielgimu.
W kategorii jedenastolatków Stanisław Bryzek wygrał skok wzwyż, Igor Sysak był drugi, a w biegu na dystansie 300 m zajął trzecie miejsce. Karolina Dziubek zdobyła brąz w skoku wzwyż.
W grupie dwunastolatków Krzysztof Kozieł był najlepszy w skoku wzwyż, a Wiktor Sysak zajął trzecią lokatę.
Tuż za podium znaleźli się: Justyna Dziubek, Emilia Merta, Antoni Żmudka i Leon Ryłko. Leon jest uczniem drugiej klasy, ustanowił rekord życiowy w skoku w dal (jest w czołówce najlepszych w kraju).
Gratulujemy!

