Uczniowie nagrodzeni stypendiami Burmistrza Gminy Kęty!
Wczoraj w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13 odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów dla uczniów ze szkół w gminie Kęty, którzy w ubiegłym roku szkolnym mogli pochwalić się wybitnymi wynikami w nauce.
W wydarzeniu wzięli udział Burmistrz Gminy Kęty Pan Marcin Śliwa i I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Pan Rafał Ficoń. Uroczystość swą obecnością uświetniły również Pani Agnieszka Drzyżdżyk — prezes Zarządu Grupy Alumetal oraz Pani Katarzyna Sawicka - prezes Fundacji „Ukryte Talenty”. Fundacja "Ukryte talenty" od wielu lat wspiera finansowo gminny program stypendialny.
Stypendia przyznane zostały dziesięciu uczniom:
- Julian Olearczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach) pod opieką ks. Kamila Bywalca
- Dominika Sordyl (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach) pod opieką Pani Małgorzaty Franiak
- Rafał Więcek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach) pod opieką Pani Agaty Ledwoń
- Dorota Szopa (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach) pod opieką Pani Doroty Cisińskiej
- Dominika Madej (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach) pod opieką Pani Doroty Cisińskiej
- Leila Drabek (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach) pod opieką Pani Doroty Cisińskiej
- Milena Lurka (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach) pod opieką Pani Doroty Cisińskiej
- Antoni Paw (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach) pod opieką Pana Łukasza Grzywy
- Antoni Piekiełko (Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi) pod opieką Pana Wiesława Wawaka i Pani Wiesławy Buckiej
- Barbara Jaworowska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Kętach)
Uczniom serdecznie gratulujemy świetnych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naukowe!
Marcel Ligęza / Fot. M.H

