Sobotnie integracyjne górskie wyjście uczniów klas młodszych „Dwójki”
W minioną sobotę dzieci klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach ruszyły wraz z rodzicami i nauczycielami na Żar, gdzie czekały na nich prawdziwe zimowe szaleństwa — ślizgi, sanki i rozgrzewająca herbatka po drodze!
W pięknej, słonecznej aurze przeszliśmy dalej na Kiczerę, gdzie tatusiowie przygotowali dla wszystkich ognisko. Było wspólne pieczenie kiełbasek, dużo śmiechu i zabaw bez końca!
Dziękujemy wszystkim za wspaniały dzień pełen ruchu, radości i rodzinnej atmosfery!
Inicjatorką akcji była pani Kinga Kadłubicka.
SP2 Kęty

