Największy międzyszkolny turniej piłki nożnej w Gminie Kęty!
Już w najbliższy czwartek oraz piątek, odbędzie się wydarzenie, które niewątpliwie zapiszę się na kartach historii naszej gminy. Wszystkie szkoły z gminy Kęty wystąpią na boiskach TS Hejnału Kęty, mierząc się ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Organizatorzy w postaci Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach oraz TS Hejnału Kęty, serdecznie zapraszają na dwudniowe zmagania młodzieży w piłkę nożną, które na pewno będą okraszone masą emocji, sportowej rywalizacji, ducha fair-play i oczywiście dobrej zabawy.
Pierwszy dzień turnieju to rozgrywki między klasami 4-6, rozpoczną się one o godzinie 10:00. Kolejno w piątek, swoje zmagania boiskowe będą przeżywać młodzi piłkarze z klas 7-8.
To niewątpliwie doskonała okazja, aby przyjść i pooglądać jak radzi sobie nasza młodzież. My już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia na miejscu!

Marcel Ligęza

