Konkurs „Artystą być…” 2025 w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach
21 listopada 2025 r. w „Dwójce” odbył się konkurs „Artystą być…”
Komisja w składzie: Ewa Sikora, Jadwiga Majda, Grażyna Małysa, Aleksandra Hankus-Grzywa, Natalia Paw przesłuchała 25 uczestników w kategoriach: taneczno-teatralnej i wokalno-instrumentalnej.
Komisja jednogłośnie największą liczbę punktów przyznała:
- w kategorii teatralno-tanecznej: Liwii Serockiej (kl. 6a), Esterze Pawlicie (kl. 6d), Martynie Kurnik (kl. 7b);
- w kategorii wokalno-instrumentalnej: Martynie Adamus (kl. 6b), Julii Legień (kl. 6a), Malwinie Szemik (kl. 5b).
W kategorii plastycznej komisja największą liczbę punktów przyznała następującym uczniom: Klarze Wykręt (kl. 1a), Izabeli Baścik (kl. 7a), Viktorii Turkulovej (kl. 7a).
Laureatom i wszystkim uczestnikom dziękujemy, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
SP 2 Kęty

