Awans zawodowy na nauczyciela mianowanego
W poniedziałek 1 grudnia 2025 r. w Urzędzie Gminy Kęty odbyło się ślubowanie nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego oraz wręczenie aktu nadania stopnia awansu nauczyciela z placówki naszej gminy - Paulinie Ozimek, nauczycielowi wychowania przedszkolnego w Samorządowej Placówce Wychowania Przedszkolnego nr 7 w Kętach.
Uroczystość poprowadził Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa w obecności I Zastępcy Rafała Ficonia, Dyrektora Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Gminy Kęty Anety Bogacz oraz Magdaleny Nykiel z Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Gminy Kęty.
Po otrzymaniu gratulacji rozpoczęcia kolejnego etapu rozwoju zawodowego, Pani Paulina złożyła ślubowanie, które brzmiało następująco:
„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg.”
Wydział Infrastruktury Społecznej

