Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Dzień Sołtysa

Tradycyjnie z okazji Dnia Sołtysa dziś w Urzędzie Gminy Kęty odbyło się spotkanie władz Gminy Kęty z sołtysami gminnych sołectw. Burmistrz Krzysztof Klęczar złożył sołtysom oficjalne życzenia w imieniu własnym, pracowników i mieszkańców. Podziękował za współpracę, ich zaangażowanie i aktywną działalność na rzecz lokalnej społeczności. Burmistrzowi towarzyszył jego zastępca Rafał Ficoń, sekretarz Gminy Kęty Ewelina Jura-Bączek, a także słowacka delegacja miasta partnerskiego Turzovka z Burmistrzem Lubomirem Golisem na czele.

Zespół redakcyjny również dołącza się do życzeń. Niech praca będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania!

Czytelnikom przypominamy, iż adresy, dni tygodnia i godziny dyżurów sołtysów w poszczególnych sołectwach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej  w zakładce „Dzielnice i sołectwa”.

Galeria zdjęć

1 2 3 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności