Drużyna dziewcząt ze SP nr 2 w Kętach z brązowym medalem Małopolskich Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym
3 czerwca na stadionie lekkoatletycznym TOSiR w Tarnowie rozegrano wojewódzki etap Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział 11 drużyn dziewcząt – z Kamienicy, Suchej Beskidzkiej, Wieliczki, Krakowa, Lipinek, Tarnowa, Rabki, Tuchowa, Olkusza, Krzeczowa i Kęt. Po trzech konkurencjach startowych, tj. biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową, nasze reprezentantki zajęły wysokie 3 miejsce. Osiągnęły wynik 673 punktów, ze stratą zaledwie jednego punktu do miejsca drugiego. W zawodach ogólnopolskich województwo małopolskie będzie reprezentować szkoła z Suchej Beskidzkiej.
Skład zespołu SP 2 Kęty: Pola Wójcik, Lena Muchewicz, Nina Wróblewska, Maria Sałata, Milena Micorek, Julia Zając. Opiekunami na zawodach były Małgorzata Mrozik i Anna Pustelnik.
SP nr 2 w Kętach

