Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
słonecznie
20°C

Dom Kultury zakończył etap wypełniania ankiet. Teraz czas na pogłębioną diagnozę społeczności lokalnych

Po intensywnym okresie zbierania opinii i potrzeb kulturalnych mieszkańców Kęt, z radością informujemy, że zakończyliśmy etap wypełniania ankiet! To dla nas ogromne źródło cennych informacji i inspiracji.

Naszym następnym krokiem będzie skoncentrowanie się na diagnozie potencjału i potrzeb społeczności poszczególnych dzielnic. W maju planujemy przeprowadzenie serii warsztatów, podczas których będziemy aktywnie poszukiwać pomysłów na oddolne inicjatywy kulturalne. Dalszym ciągiem projektu jest przeprowadzenie konkursu inicjatyw społeczno-kulturalnych inicjowanych przez mieszkańców. Każdy może zgłosić swój pomysł na działanie wypełniając odpowiedni formularz. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce projektu z logotypem „A…to chce!”. Na wszelkie pytania odpowie i skonsultuje pomysły dyrektor DK, Sylwia Brzozowicz. Zapraszamy do kontaktu :)

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tworzeniu jeszcze bardziej dynamicznej i zróżnicowanej przestrzeni kulturalnej naszego miasta. Mamy nadzieję, że nasze działania spotkają się z entuzjazmem i zaangażowaniem mieszkańców, którzy chcą aktywnie kształtować życie kulturalne Kęt.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Kęt za rozmowy podczas wyjść z naszym stanowiskiem konsultacyjnym Mobilnego Domu Kultury oraz za udział w ankiecie i zaangażowanie w rozwój życia kulturalnego naszego miasta!

Bądźcie z nami na bieżąco śledząc stronę internetową www.domkultury.kety.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.