Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Pies w szkole - zagłosuj na projekt kęckiej Dwójki!

Zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu na projekt edukacyjny Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach "Pies w szkole - jako wspomaganie edukacji i wychowania".

Adresatami projektu są uczniowie klas 4– 8 SP nr 2 w Kętach.  

Zajęcia projektowe odbywać się będą w ramach zajęć lekcyjnych, zajęć z wychowawcą, zajęć na świetlicy szkolnej, zajęć z pedagogiem, zajęć rewalidacyjnych, korekcyjno–kompensacyjnych, zajęć kreatywnych.

Pojekt ma na celu wprowadzenie w codzienne „życie” szkoły psa, który niezwykle pozytywnie wpływa na dzieci i młodzież.

Link do głosowania oraz opis projektu: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=21729

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 1 do 9 grudnia 2022 roku.

Wynikiem głosowania jest przyznanie 9 grantów na najpopularniejsze pomysły.

Warto poklikać i namówić do głosowania znajomych!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach

Galeria zdjęć

317467413_860061685311177_4236745609235897251_n 317601234_489859766305206_3264011216706580546_n 317686971_1207971049794741_54233010476406157_n 317995396_1222962728572465_9190181992792444539_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności