Bulowice: Plac zabaw z nowymi urządzeniami
Wakacje to czas, w którym place zabaw przeżywają prawdziwe oblężenie. Dlatego też z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania tego typu obiektów Gmina Kęty przeprowadza ich kontrole, zabezpiecza je i doposaża.
Nie inaczej było w Bulowicach, gdzie właśnie zrealizowano jedną z tego typu przedwakacyjnych, mniejszych inwestycji. Plac zabaw zlokalizowany przy stadionie LKS-u doczekał się remontu i malowania ogrodzenia a także nowych urządzeń.
Oczy milusińskich z Bulowic cieszą zatem różnokolorowe szczebelki ogrodzenia, nowa karuzela, bujak podwójny oraz dwa bujaki jednoosobowe, a przede wszystkim wygodna piaskownica ze świeżutkim piaskiem.
Życzymy udanej zabawy!
B.K.S. / fot. M.H.
