Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
słonecznie
20°C

BO Małopolski: Głosuj na zadania z naszej gminy!

 

W połowie miesiąca rozpoczął się finalny etap 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, czyli głosowanie mieszkańców. O tym, które z projektów zostaną zrealizowane, zdecydują więc sami Małopolanie. Wybór jest ogromny – na liście zadań, które dopuszczono do głosowania, znalazło się 190 zadań o charakterze regionalnym oraz 42 zadania ogólnowojewódzkie. Pośród nich zaś znajdują się projekty, zgłoszone przez organizacje z naszej gminy. Sprawdź je i zagłosuj na lokalne propozycje!

 

 

 

Zadanie „Piłka nożna pod skrzydłami Orła!”
Wsparcie LKS "Orzeł" Witkowice

(zadanie regionalne, kod: MZA 20)

  • Realizator projektu:  LKS "Orzeł" Witkowice
  • Cel zadania: wsparcie rozwoju dzieci i młodzieży

 

 

 

Zadanie „Futbolowa Nowa Wieś? Zgoda!”
Wsparcie Klubów Piłkarskich Niwa Nowa Wieś oraz Zgoda Malec (edycja II)

(zadanie regionalne, kod: MZA 8)

  • Realizator projektu: LKS Niwa Nowa Wieś oraz LKS Zgoda Malec
  • Cel zadania: Inwestycja w nowy sprzęt sportowy oraz promowanie zdrowego stylu życia u dzieci i młodzieży poprzez piłkę nożną

 

 

 

Zadanie „Siatkówka to zdrowie”
Ogólnodostępne zajęcia sportowe i rekreacyjne dla mieszkańców województwa małopolskiego

(zadanie ogólnowojewódzkie, kod: OGW4)

  • Realizator projektu: UMKS „Kęczanin” Kęty

 

 

 

Zadanie „Region Małopolska Zachodnia kocha siatkówkę”

(zadanie regionalne, kod: MZA30)

  • Realizator projektu: UMKS „Kęczanin” Kęty

 

 

 

Zadanie „Opętani muzyką”
Bijące muzyką serce Małopolski

(zadanie ogólnowojewódzkie, kod  OGW 33)

 

 

 

Głosowanie trwa do 14 czerwca.

 

 

Jak głosować?

Tego dowiesz się z artykułu Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego: Głosowanie czas start!

 

Więcej na:

https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2WkTqiaZ5NL5kWejbs4HSQmyvqvSJ1-Krpm3-eeE_HXrk75eWiGlTeqfs_aem_AYZ7bZYCOJtaSX7FVZmUZnJlvZlKbC7kkjYG8KGXX37SHF4DmsqsRXd9351ILBakcXkNxaTBXLz8rx_zZaaZpsX2

 

oprac. B.K.S.

Galeria zdjęć

BO Małopolski: Głosuj na zadania z naszej gminy! 4 BO Małopolski: Głosuj na zadania z naszej gminy! 3 BO Małopolski: Głosuj na zadania z naszej gminy! 2 BO Małopolski: Głosuj na zadania z naszej gminy! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.