Logo Urzędu Miejskiego Kęty

BEZPŁATNE KINO DLA CAŁEJ RODZINY

W ramach imprezy "Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM" 5 czerwca zapraszamy całe rodziny na BEZPŁATNE seanse kinowe:

5.06, godz. 11:00 - "Robaczki z zaginionej dżungli"

5.06,  godz. 15:00 - "Animal"

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 czerwca 2022 r. na portierni DK.

 

Plakat promujący bezpłatne seanse filmowe

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności