Betlejemskie Światło Pokoju rozbłysło w kęckim magistracie
Dziś przed południem Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa odebrał z rąk komendanta Hufca ZHP Kęty pwd. Przemysława Dąbrowskiego Betlejemskie Światło Pokoju – symboliczny płomień, przypominający o istotnych wartościach oraz jedności osób go otrzymujących.
Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „Kochaj czynem” i nawiązuje nie tylko do codziennych, czasem małych i z pozoru nieznacznych sytuacji, w których możemy otworzyć się na drugiego człowieka, ale również do wyjątkowych momentów, takich jak wojna za naszą granicą - czytamy na stronie www.zhp.pl
