Logo Urzędu Miejskiego Kęty

BESKID MEDIA CUP 2022 - fotorelacja z imprezy!

W niedzielę 5 czerwca na obiekcie TS Hejnał Kęty odbył się dziecięcy turniej piłki nożnej pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty  zorganizowany przez Beskid Media - operatora największej sieci światłowodowej na Podbeskidziu oraz sponsora strategicznego Akademii Piłkarskiej TS Hejnał Kęty.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali: Krzysztof Jan Klęczar - burmistrz Gminy Kęty, Aneta Bogacz - dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Gminy Kęty, Marcin Pustelnik - prezes Zarządu Beskid Media, Agnieszka Płonka - prezes Klubu TS Hejnał Kęty.

W turnieju udział uzięło 12 drużyn:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1.LKS ŻAR M.BIALSKIE

1.MKS SKAWA WADOWICE

1.LKS GROŃ BUJAKÓW

2.GLKS WILKOWICE

2.AP  UNIA OŚWIĘCIM

2.TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

3.TS HEJNAŁ KĘTY

3.GKS RADZIECHOWY-WIEPRZ

3.MKS LĘDZINY

4.UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW

4.LKS ZAPORA PORĄBKA

4.LKS PIONIER PISARZOWICE

                                                      

Oprócz turnieju piłki nożnej, organizatorzy zadbali o inne atrakcje dla całych rodzin. Były pokazy OSP oraz Grupy Operacyjnej, pokazy sprzętu policyjnego i wojskowego, Turbo Kozak z Mrówką, strefa gastronomiczna (wata cukrowa, popcorn, lemoniada, lody, grochówka, grill), strefa zabaw (dmuchańce, trampoliny, malowanie twarzy, foto budka  i inne niespodzianki), a na bocznej płycie (za trybuną) odbył się wewnętrzny turniej najmłodszych. dzieci z AP TS Hejnał Kęty

Głównym prowadzącym całej imprezy był : DJ,  dyrektor naczelny i muzyczny  Radia Bielsko  - Łukasz Luszczak!!

 

Turniej był rozgrywany na głównej płycie boiska TS Hejnał Kęty, podzielony na trzy sektory, gdzie w  jednym czasie rywalizowało sześć drużyn. Turniej  trwał od godziny 10.00 do 15.30 i przyniósł wiele radości dla młodych adeptów piłki nożnej. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju zostały obdarowane pamiątkowymi medalami, a zwycięska drużyna otrzymało  piękny pamiątkowy puchar.

Oprócz pamiątkowych medali dla drużyn, były nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec – Igor Bałys (AP Unia Oświęcim)

Najlepszy zawodnik – Tomasz Parciak (LKS Zapora Porąbka)

Najlepszy bramkarz – Miłosz Nowicki (MKS Lędziny)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU BESKID MEDIA CUP

  1. GLKS Wilkowice
  2. MKS Lędziny
  3. AP Unia Oświęcim
  4. UKS Czwórka Andrychów
  5. AP TS Hejnał Kęty
  6. LKS Zapora Porąbka
  7. TS Podbeskidzie Bielsko – Biała
  8. LKS Groń Bujaków
  9. AP MKS Skawa Wadowice
  10. LKS Żar Międzybrodzie
  11. LKS Pionier Pisarzowice
  12. GKS Radziechowy – Wieprz

    Organizatorzy skłądają serdeczne podziękowania wszystkim szanownym gościom, którzy przybyli na imprezę, zaproszonym drużynom za dostarczenie niesamowitych emocji podczas turnieju piłkarskiego, rodzicom za ogromny doping, a największe podziękowania kierują do współorganizatorów wydarzenia i wszystkich zaangażowanych w przygotowania do turnieju:
    DEWU Dawid Wróbel
    ZPHU TEMAG J. Kasolik, G. Wróbel
    Hurtownia Warzyw i Owoców ALWA Czaniec
    PUH JURCZAK Sp. z o. o.
    Paweł Szłapa
    Jacek Ulman
    Maksymilian Cepiga
    Tomasz Dyczkowski
    Krzysztof Dyczkowski
    Agata Cydzik-Miros
    Mieczysław Drewniany
    Sławomir Pawłowski
    Benedykt Maga
    Rodzice Akademii TS Hejnał Kęty
    Zarząd TS Hejnał Kęty.

    Setki złapanych kadrów z imprezy obejrzeć możemy dzięki niesamowitej pracy fotografki Eweliny Nowakowskiej. Zdjęcia dostępne są na Facebooku, na profilu TS Hejnał. Link TUTAJ 

Galeria zdjęć

Beskid Media Cup 2022 9 Beskid Media Cup 2022 8 Beskid Media Cup 2022 7 Beskid Media Cup 2022 6 Beskid Media Cup 2022 5 Beskid Media Cup 2022 4 Beskid Media Cup 2022 3 Beskid Media Cup 2022 2 Beskid Media Cup 2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności