Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Ałbena Grabowska w Kętach

22 maja o godz. 17.00 w Miejscu Aktywności Mieszkańców odbędzie się spotkanie autorskie z cenioną i nagradzaną pisarką — Ałbeną Grabowską. Pani Ałbena spotka się z Czytelnikami kęckiej biblioteki i członkiniami Dyskusyjnego Klubu Książki.

Będzie to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z autorką, przy filiżance kawy porozmawiać o jej wydawniczych planach i pasjach.

Ałbena Grabowska ma korzenie polsko-bułgarskie, pochodzi z Pruszkowa. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada dwa stopnie specjalizacji, w tym najmłodszy certyfikat z epileptologii w Polsce. Autorka ma na koncie już 28 tytułów i ciągle realizuje swoje literackie pasje. Przełomowym punktem w jej karierze było wydanie trylogii „Stulecie Winnych”. Na jej podstawie powstał serial telewizyjny, który przyciągnął przed ekrany ponad trzy miliony widzów.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

 

Do zobaczenia w bibliotece!

Biblioteka im. Ambrożego Grabowskiego

 

 

Ałbena Grabowska, fot. Rafał Masłow

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności