Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Zmarł Jerzy Giżycki – radny, aktywny działacz na rzecz lokalnej społeczności

 

 

19 sierpnia 2022 r. w wieku 71 lat zmarł Jerzy Giżycki, kęczanin, radny Rady Miejskiej w Kętach, społecznik, oddany gminie i jej mieszkańcom.

Jerzy Giżycki był znanym w Kętach aktywnym działaczem, jednym z inicjatorów budowy Hali Sportowej w Kętach, członkiem Komitetu Budowy Hali. W latach 1998-2002 pełnił funkcję radnego Rady Miejskiej w Kętach. Po upływie kadencji prowadził Sklep Ogrodniczy w Bulowicach. Służył lokalnej społeczności radą i pomocą. Był wykładowcą w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na Wydziale Budowy Maszyn.

W roku 1969 ukończył Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach. Wybrany na Przewodniczącego klasy pełnił swoją funkcję przez wszystkie szkolne lata. Mimo upływu czasu dla koleżanek i kolegów z ławy szkolnej na zawsze pozostał Przewodniczącym. To już 56 lat…

 

Z ogromnym żalem żegnamy Przewodniczącego naszej klasy,
wspaniałego Kolegę i Przyjaciela

Koleżanki i Koledzy z klasy 11b Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach
wraz z Wychowawcą Jerzym Nyczem,
rocznik maturalny 1969

 

Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się 26 sierpnia 2022 r o godz. 13:00 w Kościele Świętych Małgorzaty i Katarzyny w Kętach. Przed Mszą Świętą o godz. 12:30 Różaniec.

 

Bliskim śp. Jerzego Giżyckiego składamy najgłębsze wyrazy współczucia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności