Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Niecodzienne odwiedziny na kortach

Jedna z mieszkanek podzieliła się z nami pięknym widokiem z okna swojego domu. Jak podkreśla, sarenki obserwuje od czterech lat, gdy późnymi wieczorami zimową porą przychodzą sobie na kęckie korty i częstują się żołędziami.

Zobaczcie. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności