Żarciowozy na Rynku w Kętach już w najbliższy weekend!
Już w najbliższy weekend do Kęt zawitają Żarciowozy, tworzące ligę foodtrucków premium i oferujące bogate menu z całego świata. Burgery, frytki belgijskie, dania meksykańskie, pierożki momo, corn dogi, langosze, kurtosze, churrosy, owoce w czekoladzie... Atrakcji dla podniebienia (i nie tylko!) jak zwykle nie zabraknie!
Żarciowozy spotkamy tradycyjnie na Rynku w Kętach:
- 16 maja (sobota) w godz. 12:00-21:00
- 17 maja (niedziela) w godz. 12:00-20:00
– Maj pachnie kwiatami… ale u nas będzie pachniało burgerami, frytkami i czym tylko dusza (i brzuch) zapragnie. Wpadasz „na chwilę”, a wychodzisz jak król street foodu – najedzony, szczęśliwy i z planem na dokładkę. Słońce świeci, ptaki śpiewają, a Twój żołądek mówi: „idziemy na Rynek, nie ma dyskusji!" – zachęcają organizatorzy, dodając, że w trakcie zlotu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie bowiem zarówno majowych nowości kulinarnych, które zaskoczą nawet największych smakoszy, jak i klasyków, do których zawsze chętnie się wraca.
Uwaga! Konkurs!
Polub post, dostępny na:
>>> TUTAJ <<<
i wygraj darmowe stołowanie się w wybranych foodtruckach!
To będzie pyszny weekend!

B.K.S.
