IX RETRO ZLOT na Pchlim Targu
Zapraszamy wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów, motocykli, motorowerów, traktorów i innych sprzętów na RETRO ZLOT na Pchlim Targu w Kętach.
Który zapalony fan/fanka starej motoryzacji nie lubi pogrzebać w starociach?
Każdy, kto chciałby sprzedać kilka swoich motoryzacyjnych gratów, staroci itp. - może wystawić się* całkowicie bezpłatnie!
Widzimy się w niedzielę, 25 maja, na targowisku miejskim w Kętach (ul. Jana Sobieskiego 36) od godziny 10:00. Wjazd na teren targowiska przez bramę główną od strony drogi.
*Nie zapomnijcie odebrać swojej zlotowej Retro Pchełki w namiocie organizatorów!*
Podczas Zlotu, w namiocie organizatorów, będzie możliwość zapisania się na nadchodzący czerwcowy Rajd SZUKAJKA.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Kilka zasad:
- Ograniczenie wiekowe pojazdów +30 lat, czyli wszystkie pojazdy sprzed 1994r. (w szczególnych przypadkach dot. młodszych pojazdów, decyzja o wpuszczeniu na zlot należy do organizatora)
- Zachowujemy się kulturalnie, nie strzelamy z wydechów, nie śmiecimy, stosujemy się do poleceń organizatorów.
- Dużo uśmiechów
A pełny regulamin wydarzenia znajdziecie >>> tutaj <<<

Przypominamy, że oprócz zlotu i Pchlego Targu ma miejsce "Giełda Części", gdzie możecie znaleźć potrzebne wam rzeczy do waszych klasyków lub sprzedać te, które wam zalegają i to całkowicie bezpłatnie!
Wystarczy, że zabierzecie ze sobą "towar" i wystawicie go przy waszym samochodzie!
Widzimy się już za kilka dni od godz. 10:00 (oficjalne rozpoczęcie, sam Pchli Targ już wcześniej) na placu targowym w Kętach!
Retro Mobil Klub

