Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Szkolne eliminacje do Olimpiady Malucha w SP w Nowej Wsi

Zbliża się kolejna edycja "Olimpiady Malucha", w związku z tym, aby wytypować reprezentantów szkoły wuefistki zorganizowały szkolne eliminacje. Wszyscy uczniowie klas 1-3 rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg wahadłowy, rzut piłką lekarską, skok w dal oraz bieg na 25m.

Wytypowano 18 uczniów, którzy 19 listopada pojadą na gminne zawody "Olimpiady", są to:

Z klas I: Mika Wanat, Tatiana Waszut, Martyna Hudziak, Maciej Koniorczyk, Miłosz Wawrzyczek, Oskar Procner.

Z klas II: Kornelia Przeniosło, Amelia Kubiś, Aleksandra Rodak, Leon Golasowski, Bartłomiej Puról, Korneliusz Esveld.

Z klas III: Lena Piskorek, Emilia Mąsiorska, Julia Całus, Alan Olszowski, Antoni Mojżesz, Jakub Koniorczyk.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

 

Magdalena Węglińska / Zofia Dudek

Galeria zdjęć

om 2 om 3 om 7 om 18 om1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności