Logo Urzędu Miejskiego Kęty

101 lat pani Leokadii!

Dziś spotkanie z okazji 101. urodzin wyprawiła pani Leokadia Wójcik, urodzona 9 maja 1925 roku w miejscowości Hecznarowice. To tu ukończyła trzy klasy szkoły podstawowej. Edukację kontynuowała w Kętach i Warszawie. W bielskiej fabryce poznała swojego pierwszego męża, z którym miała dwoje dzieci: Antoniego i Ewę. Niestety pierwszy mąż pani Leokadii zmarł, zostawiając żonę z dwójką dzieci. Przez lata pani Leokadia żyła we Warszawie, wychowując dzieci. W międzyczasie poznała drugiego męża, a w wieku 83 lat – zawarła trzeci związek małżeński, udowadniając, że nigdy nie jest za późno na uczucia. Obecnie pani Leokadia mieszka ponownie w Kętach, otoczona bliskimi.


Dziś panią Leokadię odwiedził osobiście burmistrz gminy Kęty wraz z zastępcą kierownika USC Anną Jachimczak-Zinkowską, którzy złożyli jubilatce serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności, jednocześnie zapowiadając się na następny rok. Wszystkiego najlepszego!

 

M.H.

Galeria zdjęć

101 lat pani Leokadii! 7 101 lat pani Leokadii! 6 101 lat pani Leokadii! 5 101 lat pani Leokadii! 4 101 lat pani Leokadii! 3 101 lat pani Leokadii! 2 101 lat pani Leokadii! 1 101 lat pani Leokadii! 8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności