Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Zapraszamy na drugi „Tour de Kęty - Rajd Przedszkolaka w Gminie Kęty”!

Gmina Kęty – organizator drugiej edycji zabawy „Tour de Kęty - Rajd Przedszkolaka w Gminie Kęty” – serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym.

Maluchy mogą uczestniczyć w rajdzie tylko pod opieką swoich rodziców, opiekunów prawnych lub nauczycieli. Każdy z uczestników wyścigu obowiązkowo musi posiadać kask ochronny. Dzieci mogą poruszać się wyłącznie na rowerach (z podpórkami i bez) bądź popularnych rowerkach biegowych. Organizator zastrzega, że podczas rajdu niedopuszczalne jest używanie hulajnóg, rolek i deskorolek, motorowerów i innych środków lokomocji.

Rajd odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. Start: godzina 15:00, teren Parku Miejskiego w Kętach. Na zakończenie rajdu odbędzie się >>> rodzinny Piknik Ekologiczny <<< z animacjami dla dzieci.

Zgłoszenia: do 18 września u wychowawców przedszkolnych i w dniu imprezy, od 14:30 do 15:00.

Udział w rajdzie i pikniku jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Rajd Przedszkolaka organizowany jest w ramach projektu pn.: „GMINA KĘTY. Czyste powietrze – NASZA wspólna sprawa. Likwidacja źródeł ogrzewania na paliwa stałe w indywidualnych gospodarstwach domowych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR.
Odsłony: 2691
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-09-11 , Godzina Publikacji: 13:30

Pliki do pobrania:

Regulamin.pdf (Rozmiar: 0.73 MB)
zgoda.pdf (Rozmiar: 0.45 MB)

Kęty w obiektywie...