Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Odbiór inwestycji Rady Rodziców w SP w Nowej Wsi

Odbiór inwestycji Rady Rodziców w SP w Nowej Wsi
Po dwóch latach poszukiwań odpowiedniego wykonawcy, Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Nowej Wsi ma przyjemność oddać na potrzeby placówki inwestycję w postaci specjalnej konstrukcji służącej do zawieszania kurtyn na sali gimnastycznej.

Jest to zautomatyzowany system trzech drążków, opuszczanych za pomocą pilota od sufitu do wysokości umożliwiającej zawieszenie na nich materiałów, na których znajdą się elementy dekoracji do szkolnych przedstawień i akademii, bądź służących jako kotary na potrzeby rozmaitych występów teatralnych.

O tym, jak ważna dla szkoły jest ta konstrukcja, najlepiej chyba wiedzą osoby, które do tej pory borykały się z zawieszaniem materiałów za pomocą sznurów mocowanych w poprzek sali. Ciężkie zadanie, które teraz zmieni się w naciśnięcie dwóch przycisków na pilocie.

Ta, jakże użyteczna i potrzebna w naszej szkole konstrukcja została wykonana przez Pana Marka Matyszkowicza z Bulowic, dla którego jej finalne wykonanie w praktyce okazało nie lada wyzwaniem. Z powierzonym mu zadaniem poradził sobie jednak znakomicie. Byliśmy pełni podziwu podczas symbolicznego odbioru inwestycji przez Zarząd Rady Rodziców i Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

Konstrukcja jest wykonana z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, solidnie zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem np. podczas zajęć sportowych odbywających się na sali, estetycznie wykończona, a przede wszystkim zautomatyzowana i prosta w obsłudze oraz - mamy taką nadzieję - bardzo funkcjonalna.

Pragniemy serdecznie podziękować Wykonawcy za tak profesjonalne zrealizowanie powierzonego mu zadania. Podziękowania kierujemy również do wszystkich Rodziców i Sponsorów zaangażowanych w organizację Plenerowych Pikników Szkolnych, jakie odbyły się w latach 2018 i 2019 przy szkole w Nowej Wsi. To właśnie środki finansowe pozyskane z tych dwóch imprez pozwoliły na sfinansowanie tej inwestycji. Wydatek – jak na rzeczywiste możliwości Rady Rodziców - nie był mały, ale wierzymy, że został poniesiony na bardzo użyteczny cel i - mamy przynajmniej taką nadzieję - równie trwały.

Jesteśmy dumni, że wspólnymi siłami udało nam się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia wykonanie tej konstrukcji, która w zamierzeniu przez długie lata powinna służyć naszej szkole.


Odsłony: 2233
Autor Publikacji: Sabina Jończyk – Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP w Nowej Wsi, Data Publikacji: 2019-11-19 , Godzina Publikacji: 12:53

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Kwiecień, 2020
  P W Ś C P S N
14 1 2 3 4 5
15 6 7 8 9 10 11 12
16 13 14 15 16 17 18 19
17 20 21 22 23 24 25 26
18 27 28 29 30
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...