Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Granty dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa wraz ze Starostą Oświęcimskim zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym. Odbędzie się ono 26 lutego (środa) o g. 17 w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu (budynek internatu popularnego “Chemika”, ul Bema 4).

Mieszkasz w powiecie oświęcimskim, działasz w młodej organizacji pozarządowej (do 30 miesięcy od daty rejestracji), masz swoją grupę z którą realizujesz pasje, chcesz coś zrobić dla swojej społeczności i wzmocnić swoją organizację – jeśli tak, to Lokalny Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie Powiat Oświęcimski jest dla Ciebie!

25 lutego rozpoczyna się nabór w lokalnym konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie współfinansowanym przez Powiat Oświęcimski, w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie powiatu.

Dzień później, tj. 26 lutego odbędzie się wspomniane na wstępie spotkanie informacyjne w Piwnicy Artystycznej MDK w Oświęcimiu.

Zapisy: lukasz.dubin@bis-krakow.pl

Szczegóły na stronie: http://www.malopolskalokalnie.pl/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.Odsłony: 713
Autor Publikacji: źródło: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, Data Publikacji: 2020-02-21 , Godzina Publikacji: 07:41

Kęty w obiektywie...