Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

XIX Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych „Staruszek Grat”

Wszystkich miłośników motoryzacji serdecznie zapraszamy do kibicowania załogom XIX Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Staruszek Grat”, nawiązującym do znanej piosenki Anny Jantar. Załogi będą przemierzać nasze drogi między 10 a 11 sierpnia, prezentując się m.in. w Ustroniu, Cieszynie i rzecz jasna w Kętach.

Zgodnie z wieloletnią już tradycją podczas rajdu podziwiać będziemy głównie pojazdy z Polski, Słowacji i Czech. Pośród nich nie zabraknie prawdziwych perełek motoryzacyjnych, które przez długie dziesięciolecia niepodzielnie królowały na naszych szosach. Niejednemu miłośnikowi aut z duszą łezka się w oku zakręci!

Trasa rajdu pierwszego dnia imprezy – 10 sierpnia – powiedzie załogi przez Strumień, Cieszyn, Ustronie oraz Kęty, gdzie zobaczyć je będzie można w godz. 16:30-17:30 na parkingu przy supermarkecie Jan. W drugi dzień zabawy – 11 sierpnia – o 9:45 na trasie z Bielan do Kęt odbędzie się parada pojazdów, a następnie pokaz w ogrodach Klasztoru oo. Franciszkanów Reformatów w Kętach i w parku w Kozach. Szczegóły i godzinowy harmonogram imprezy na plakatach.

Zapraszamy!


Wydarzenie objęte zostało patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Odsłony: 2905
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-07-31 , Godzina Publikacji: 13:39

Kęty w obiektywie...